Bieg Św. Huberta z elementami T.R.E.C. 2014

Bieg Św. Huberta z elementami T.R.E.C. PTTK 08.11.2014 r. :)

Tegoroczne Święto Hubertusowe hucznie obchodziliśmy i zorganizowaliśmy wraz ze Stajnią Pan De Rosa i Tabun w Sławkowie :) . W dwóch gonitwach wzięło udział 26 koni reprezentujących, oprócz naszego Klubu, okoliczne sławkowskie Stajnie jak i Stajnie z Katowic,Gliwic i Częstochowy. Gonitwy Hubertusowe poprzedziło rozegranie zawodów sprawnościowych w konkurencji mini TREC PTTK. Ciąg przeszkód terenowych przejechało 20 zawodników.
Zwycięzcą pierwszej gonitwy za lisem została Katarzyna Jankowska z Częstochowy. W głównej gonitwie za lisem o Puchar Burmistrza Miasta Sławków zwycięzcą, po bardzo długim pościgu, został Grzegorz Wypchlak z Konopisk. Gratulujemy :) ! Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowe flou i albumy o Sławkowie, a zwycięzcy otrzymali puchary i kalendarze ufundowane przez Buirmistrza Miasta Sławków oraz Stajnię Silwatica Black Arabians :) .

W przerwie czas umilały nam przejażdżki bryczką. Na koniec dla wszystkich zawodników został przygotowany ciepły posiłek przy ognisku, a wieczorem odbyła się jeździecka Biesiada w Staropolskim Dworku w Krzykawie… cóż, tym którzy z nami byli pozostaną miłe wspomnienia, a tych których nie było zapraszamy za rok na jubileuszowy już X Bieg Św. Huberta organizowany w Sławkowie :) )))…