Terminy planowanych rajdów
Poniżej przedstawiamy terminy najbliższych rajdów. Zapraszamy!

WYCIECZKI, RAJDY I OBOZY JEŹDZIECKIE W 2015 ROKU :) !!!WEEKENDOWE WYCIECZKI KONNE

Z nadejściem wiosny rozpoczynamy tegoroczną edycję wycieczek konnych po lasach przylegających do naszego Klubu jak i lasach katowickich i tyskich. Wyjazdy będą odbywały się w godzinach porannych. W czasie trwania wycieczki, w miejscu do tego przeznaczonym, będzie zorganizowane ognisko z pieczeniem kiełbasek i pogadanką jeździecką. Powrót do Klubu w godzinach popołudniowych. Cena za wynajem konia na wycieczkę konną wraz z opieką Przodownika GTJ PTTK i udziałem w ognisku wynosi 150 zł/dzień. Zapraszamy :) .WEEKENDOWE GWIAŹDZISTE RAJDY KONNE

W najbliższym sezonie, wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych sympatyków, proponujemy każdemu zainteresowanemu spędzeniem wolnego czasu w siodle, zorganizowanie wyprawy konnej wedle jego upodobań. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdy weekend. Proponujemy możliwość zorganizowania weekendowych gwiaździstych rajdów konnych dwu – trzy dniowych na terenie Jury Krakowsko – Częstochowskiej w najpopularniejszych bazach noclegowych takich jak Morsko, Ogrodzieniec czy Nielepice, ale również dotrzemy tam gdzie Państwo sobie wymarzą ;) . W bazie noclegowej Morsko istnieje możliwość skorzystania, za dodatkową opłatą, z atrakcji oferujących przez SPA oraz noclegu w luksusowym hotelu. Możemy również zorganizować dla Państwa rajd konny z noclegiem na łonie natury, kolejną edycję organizowanego przez nas Pustynnego Dakaru. Czekamy na Państwa propozycje :) . Istnieje również możliwość zdobycia odznaki Transjurajskiego Szlaku Konnego PTTK. Cena za wynajem konia wraz z opieką Przodownika GTJ PTTK, noclegiem z obiadokolacją i śniadaniem wynosi 260 zł/dzień. Zapraszamy :) .MAJOWY WĘDROWNY RAJD KONNY 30.04 – 03.05.2015 CZĘSTOCHOWA – OGRODZIENIEC ( Szlakiem Transjurajskiego Szlaku Konnego PTTK )

Zdobycie pierwszego etapu Transjurajsiego Szlaku Konnego PTTK. Zwiedzanie urokliwych ruin zamków w Olsztynie, Bobolicach, Mirowie i Ogrodzieńcu, skał Rzędkowickich, Grodu Birów oraz Fermy Strusi, dworku w Złotym Potoku, jednym słowem najpiękniejszych miejsc Jury Krakowsko – Częstochowskiej. Cena za wynajem konia podczas trwania rajdu wraz z opieką Przodownika GTJ PTTK, noclegami z obiadokolacją i śniadaniem wynosi 1040 zł/osoba. Zapraszamy :) .WĘDROWNY RAJD KONNY PO JURZE WIELUŃSKIEJ 04 – 07.06.2015 WIELUŃ – CZĘSTOCHOWA ( Zdobycie odznaki Szlaku Jury Wieluńskiej PTTK )

Wnikliwe poznanie Jury Wieluńskiej. Trasa Rajdu biegnie Szlakiem Konnym Jury Wieluńskiej PTTK, brzegiem dzikiej i nieposkromionej rzeki Warty, wśród pól i lasów wieluńskich. Na koniec Rajdu każdy z uczestników uroczyście otrzyma zdobytą przez siebie odznakę Szlaku Konnego Jury Wieluńskiej. Każda z tych odznak posiada swój jedyny niepowtarzalny numer przypisany do jeźdźca – konnego zdobywcy szlaku ;) . Cena za wynajem konia podczas trwania rajdu wraz z opieką Przodownika GTJ PTTK, noclegami z obiadokolacją i śniadaniem wynosi 1040 zł/osoba. Zapraszamy :) .WĘDROWNY ŚWIĘTOKRZYSKI OBÓZ JEŹDZIECKI 27.06 – 05.07.2015 ( Zdobycie Odznaki Świętokrzyskiego Szlaku Konnego PTTK )

Proponujemy naszym sympatykom poznanie nowych, nie odkrytych jeszcze przez nasze konie, terenów polskiej przyrody. Każdy ze szlaków Górskiej Turystyki Jeździeckiej PTTK ma swoją osobliwą historię powstania, specyficzny, uwarunkowany swoim położeniem krajobraz. W tym roku naszym marzeniem jest poznanie uroków Ziemi Kieleckiej, do czego i Państwa bardzo zachęcamy :) . Na koniec Rajdu każdy z uczestników uroczyście otrzyma zdobytą przez siebie odznakę Świętokrzyskiego Szlaku Konnego PTTK. Każda z tych odznak posiada swój jedyny niepowtarzalny numer przypisany do jeźdźca – konnego zdobywcy szlaku ;) . Cena za wynajem konia podczas trwania obozu wraz z opieką Przodownika GTJ PTTK, noclegami z obiadokolacją i śniadaniem wynosi 2300 zł/osoba. Zapraszamy :) .Weekendowy Rajd Konny po Jurze Krakowsko – Częstochowskiej 15-16.08.2015 r…

Zbiórka we wczesnych godzinach rannych w Ogrodzieńcu, przywitanie, zapoznanie z końmi, śniadanie, przygotowanie koni i ruszamy :) … zwiedzanie ruin zamku w Ogrodzieńcu i grodu Birów, jak starczy czasu również fermy strusi… potem powrót do Afiliowanego Ośrodka GTJ PTTK, obiadokolacja i karmienie koni… dzień drugi rozpoczniemy karmieniem koni i śniadaniem… i w zależności od samopoczucia i życzeń jeźdźców ruszymy w stronę Morska bądź udamy się na Pustynie Błędowską… rajd zakończymy ciepłą kolacją bądź ogniskiem na pustyni :) )). Cena za wynajem konia, opiekę Przodownika GTJ PTTK, nocleg i wyżywienie wynosi 500 zł.Zapraszamy :) !!!  • Zapraszamy do obejrzenia naszej Galerii – Rajdy i wędrowne obozy jeździeckie
  • Grupy minimum sześcio osobowe.
  • Podczas rajdów proponujemy zwiedzanie atrakcji Jury Wieluńskiej oraz Jury Krakowsko – Częstochowskiej, zamków, strażnic, warowni, grodu, fermy strusi i jaskiń.
  • Osoby, zainteresowane uczestnictwem w organizowanych przez nas wyjazdach, prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Rajdów Konnych organizowanych przez SKJ JOKAR.
Zapisy na Rajdy, Obozy i Wycieczki przyjmujemy już dziś, mailem bądź telefonicznie, szczegóły w zakładce Kontakt. Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie. ZAPRASZAMY :) !!! Ilość miejsc ograniczona.


Wszystkie rajdy prowadzone są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę Instruktorów Jazdy Konnej i Przodowników Turystyki Jeździeckiej PTTK