Aktualności
Sezon turystyczny 2015 r. rozpoczęty

Sezon turystyczny 2015 r. rozpoczęty :) … nasz pierwszy tegoroczny teren zimowy :)


Nowy sezon rajdowy !

  • 30 maj – 2 czerwiec 2013 r Rajd Konny Gwiaździsty w samym sercu Jury Krakowsko – Częstochowskiej !!!

W programie zwiedzanie zamków w Mirowie, Bobolicach i Morsku, Góry Zborów i Apteka, Skałek Rzędkowickich… Dla jeźdźców zaawansowanych nauka skoków przez przeszkody, przejażdżka konna o północy, konne podchody, oraz mozliwosc zdobycia odznaki jeździeckiej GTJ PTTK.

Cena ( 880 zł ) obejmuje wynajem konia, noclegi, śniadania i obiadokolacje, opiekę instruktora jazdy konnej i Przodownika Górskiej Turystyki Jeździeckiej PTTK. Ubezpieczenie we własnym zakresie.

Na miejscu istnieje możliwość wykupienia indywidualnej nauki wspinaczki u instruktora. Zapisy i dodatkowe informacje pod nr tel. 604 453 830. Zapraszamy :-) !!!

  • 19.05.2013 Wycieczka konna po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej – malownicze okolice Ogrodzieńca!

W programie zwiedzanie słynnego zamku w Ogrodzieńcu, Grodu Birów i ognisko z pieczeniem kiełbasek…
Koszt 250 zł Tel: 604 453 830. Zapraszamy!

  • 01-05.05.2013r. RAJD Gwiaźdźisty po Jurze Krakowsko – Częstochowskiej!

Zapraszamy na pięciodniowy Rajd Gwiaźdźisty po Jurze Krakowsko – Częstochowskiej. W programie poznanie malowniczego i urozmaiconego krajobrazu środkowej części Jury – zwiedzanie ruin zamku w Mirowie i Morsku oraz pięknie odrestaurowanego zamku w Bobolicach, przejazd przez Strażnice i Pustelnie, przejazd brzegiem Rezerwatu Góry Zborów i Skał Podlesickich, Kroczyckich i Rzędkowickich, oraz wycieczka nad Zalew Poraj z możliwością pławienia koni… Poznanie uroków Pustyni Siedleckiej i Błędowskiej. Idealny rajd na początek sezonu ze względu na specyfikę rajdu gwiaźdźistego ;-)… Nie ma konieczności posiadania własnych sakw i w razie zmęczenia każdy z uczestników może zrobić sobie dzień odpoczynku. Zbiórka o godzinie 10 00 w Mirowie, bądź wcześnym rankiem w SKJ „JOKAR”. Cena 900zl. W cenie opieka Instruktora – Przodownika GTJ PTTK, koń do dyspozycji jeźdzca, cztery noclegi wraz z wyżywieniem – śniadanie i obiadokolacja. Ubezpieczenie we własnym zakresie. Szczegółowe informacje pod nr tel. 604-453-830. Zapraszamy!!!

  • 14.04.2013r. WYCIECZKA po Pustyni Błędowskiej!

Zapraszamy na wycieczkę konną po Pustyni Błędowskiej. Zbiórka o godzinie 9 00 na Górze Czubatce, powrót koło godziny 17 00. W programie poznanie malowniczego krajobrazu Pustyni – nie tylko tej strony piaszczystej, jej skrywanych tajemnic oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek. Idealna wycieczka na początek sezonu ;-) … Szczegółowe informacje pod nr tel. 604-453-830. Zapraszamy!!!

Zawody w Michałowicach 10.03.2013r.

W dniu 10.03.2013r zawodniczki SKJ JOKAR wzięły udział w Halowych Zawodach Regionalnych w skokach przez przeszkody w Michałowicach. Z naszego klubu wystartowało 10 koni w klasach od mini LL(60cm) do P(110cm).

W klasie mini LL oraz LL(80cm) wystartowały Marta Borowska i Wprawka, Monika Kulisa i Damona, Ania Makowska i Britan Lan Go oraz Nadia Hornig i Dolce Vita, której należą się szczególne gratulacje za zajęcie pierwszego miejsca w klasie mini LL.

W klasie L, w której łącznie wystartowały 54 pary, z naszego klubu udział wzięły Ines Dylewska na Aidzie, Ania Szewczyk na Palmerze, Dominika Zielińska na Abidżanie oraz Odynie i Wioletta Wołek- Reszka na Mizarze.

W klasie P z naszego klubu wystartowała Dominika Zielińska na Abidżanie i Odynie, zajmując czwarte miejsce w konkursie na ogierze Odyn.

Wszystkim zawodniczkom GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!!!

Zawody Klubowe w SKJ „JOKAR” 23-24.02.2013r.

W dniach 23-24 luty 2013r. w naszym klubie odbyły się amatorskie zawody jeździeckie w których wzięło udział 22 zawodników na 27 koniach. Rozegrano następujące konkurencje w klasie ujeżdżenia: L7, P6, program dowolny. Konkursy zabawowe: wyścig w workach, slalom z kubkiem wody, przechodzenie pod tyczką, rzut piłeczką do celu. konkursy skoków: LL z niespodzianką na koniach losowanych, LL koń + rower, L z wyboru trasym i L sztafet. Po dwóch dniach zaciekłej rywalizacji na podium stanęły:

I. Martyna Szczypa

II. Dominika Zielińska & Marta Niedźwiedź

III. Ines Dylewska & Dominika Poliwoda

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i zapraszamy na kolejną wiosenną edycję zawodów klubowych w SKJ „JOKAR”… :-)

>>Obejrzyj galerię<<